II. HMS 2016

II. Halové Majstrovstvá Slovenska - 19.3.2016    Finále SP 2015/2016

V Nitre-Dolných Krškanoch vyvrcholila strelecká sezóna 2015/2016  19.3.2016 II. Halovými majstrovstvami Slovenska , ktoré boli zároveň i Finále II. ročníka Slovenského pohára v streleckom trojboji SZVvZ

Titul v disciplíne pištoľ - dámy putoval opäť do Zlatých Moraviec - p. Eva Dolníková (KVvZ 099-NR) výborným nástrelom 322 kruhov - nový rekord súťaže a v mužoch taktiež do Zlatých Moraviec do rodiny Dolníkovcov - Mgr. Matej Dolník (KVvZ 099-NR) nástrelom 335 kruhov. V revolveri zvíťazil Františk Melicher (KVvZ 008-BA) - 343 kruhov. Blahoželáme (staro)novým Majstrom Slovenska!

Príjemným prekvapením boli vecné ceny až pre 10 súťažiacich, ktoré doputovali tentokrát od španielskej vzduchovkárskej firmy GAMO OUTDOOR, SLU  z Barcelony. Ďakujeme!

V 5-kolovom Slovenskom pohári v sezóne 2015/2016 sa najlepšie darilo v pištoli p. PaedDr. Marianovi Slaničanovi a v revolveri p. Jozefovi Jancekovi z obidvaja z Oravy - Hruštína (050-ZA).  Blahoželáme!

S krátkym príhovorom vystúpil aj prezident SZVvZ p. M. Jánoš, ktorému patril s p. Fraňom spoločný posledný výstrel zo sereďského perlivého moku.

Ďakujeme!

Poďakovanie patrí Veľkoobchodu-Zbrane, jeho majiteľovi p. Fraňovi za vytvorenie dobrej atmosféry, ďalej si poďakovanie zaslúži aj p. Gizka Fraňová s kolektívom zamestnancov za opäť výborné pohostenie (pre súťažiacich v cene štartového) a zvládnutie tak náročného podujatia..

Ďakujeme i hlavnej rozhodkyni p. Ing.Zuzane Šimekovej (mimoriadny "rozhodcovský" pohár) a členom nitrianskeho Klubu vojakov v zálohe za pomoc pri organizácii podujatia.

Usporiadateľ nezabudol ani na "veterána" našich súťaží RNDr. Petra Némethyho, PhD., ktorý ako jediný štartoval na našich prvých pretekoch už v roku 2013. Ďakujema a prajeme veľa zdravia!

Záver vyhodnotenia 2015/2016 patril súťažiacim Jozefom (5!) a teda sviatku "všetkých chlapov" v duchu blížiacich sa veľlkonočných sviatkov. Dvaja Jozefovia z Oravy priniesli výborné korbáčiky a zlatomoravecký Jozef zase chutné cukrovinky. Od p.hostiteľky dostali jedinečný "jozefovský" dezert. A k tomu všetkému hrala westernová hudba Dostavník.Ďakujeme!

Sezóna skončila, ďakujeme všetkým súťažiacim, bez Vás a Vašej účasti by tieto súťaže neexistovali, ďakujem hlavne za Vašu vernosť.

Záverom už teraz Vás pozýva celý kolektív spoločnosti Veľkoobchod-Zbrane a klub KVvZ 099 na sezónu 2016/2017 k nám na strelnicu do Nitry-Dolných Krškan.

DOVIDENIA!


Výsledky:

II. Halové majstrovstvá Slovenska : TrPi muži TU

II. Halové majstrovstvá Slovenska : TrPi ženy TU

II. Halové majstrovstvá Slovenska : TrRe TU

 

II. Slovenský pohár : TrPi TU

II. Slovenský pohár : TrRe TU

 

 

 

 

 

 


Propozície: TUakt. 21.3.2016  7:45

.