18.1.2014  ZOBORSKÁ zimná PLÁŠŤOVKA

     III.kolo Zoborskej ligy usporiadal už novovzniknutý Klub vojakov v zálohe (099-Nr) v disciplínach Strelecký trojboj (SZVvZ) a Športová pištoľ 30+30 (SSZ). Súhrnné výsledky Zoborskej ligy sú na samosatnej stránke "Podujatia". Na toto obdobie nás všetkých prekvapila dobrá účasť a príjemná nálada počas celých pretekov. A prekvapila nás i hostiteľka p.Fraňová pikantnou pečenou klobáskou, pagáčikmi či zákuskami typickými leň pre ňu. Poďakovať bolo to najmenej. Občerstvenie bolo v rámci štartovného.

     V oboch disciplínach Streleckého trojboja (Pištoľ i Revolver) boli prekonané rekordy ligy výsledkami 332 resp. 326 kruhov. Obidva od p. Haršányho. Blahoželáme !

    Veľa účastníkov využilo otvorenú veľkopredajňu na drobný nákup a viacerí si pri peknom počasí zašli pozrieť i priľahlú zvernicu raticovej zveri.

     Poďakovanie patrí všetkým účastníkom ale i usporiadateľom za bezproblémové technické zabezpečenie ( otočné stavy fungovali ako "švajčiarske hodinky") a hostiteľovi - majiteľovi strelnice p. V. Fraňovi

     

Zároveň Vás už teraz týmto pozývame a tešíme na Vašu účasť.

20.1.2014  14:30, 21.1.2014 14:00

Obrázky víťazov

 Výsledky

Strelecký trojboj   TU

Športová pištoľ 30+30 TU

 

Propozície TU

 


14.12.2013  VC ZBRANE - FRAŇO

        Pri výročí 20. rokov vzniku spoločnosti VEĽKOOBCHOD ZBRANE-FRAŇO usporiadal ŠSK FÉNIX Nitra , najväčší strelecký klub na Slovensku streleckú súťaž v disciplínach Strelecký trojboj (SZVvZ) a Športová pištoľ 30 (SSZ). Výsledky sú započítavané do Zoborskej ligy. Poďakovanie patrí aj p.Fraňovej za pripravené domáce občerstvenie ktoré bolo v rámci štartovného. Vynikajúce makové rožky s kávou chutili skutočne vynikajúco.

        III.kolo Zoborskej ligy (Zoborská zimná plášťovka) bude 18.1.2014 a tešíme sa na Vašu účasť. Vo vypísaných disciplínach SSZ sa bude strieľať aj druhá časť - otočné terče na elektrických stavoch.

Obrázky víťazov

Hlavná cena Strelecký trojboj-Pištoľ: vzduchovky GAMO

Riaditeľ súťaže p. Viliam FRAŇO s manželkou, HR Ing. Zuzana Šimeková, PHK Ing. Marek Petra.

Výsledky

Strelecký trojboj  ... TU

Športová pištoľ ... TU

Propozície TU

 

30.11.2013 ZOBORSKÁ jesenná PLÁŠŤOVKA

                     Po prvýkrát sme v Nitre privítali strelcov zo Slovenského zväzu vojakov v zálohe. Poďakovanie za to patrí prezidentovi zväzu p. M.Jánošovi za dobrú spoluprácu pri organizovaní tohoto podujatia. Ako novinku sme zaradili aj voľnú súťaž pre verejnosť. Kto vydržal do obeda pochutil si na tradične výbornom guláši a škvarkových pagáčikoch od p. Fraňovej, ktoré boli súčasťou štartovného.

 

      

 

Na záver dve stovky ...

   

 

VÝSLEDKOVÉ LISTINY

Strelecký trojboj - Pištoľ   TU

Strelecký trojboj - Revolver   TU

ŠpPi 30   TU

Pi/Re 10 (verejný pretek)   TU

Propozície  TU

 

 

 

 

6.4.2013   ZOBORSKÁ jarná PLÁŠŤOVKA

                     Súťaž prebehla v disciplínach VPi (plášť), VPi a ŠpPi na pevné terče a 30 výstrelov. Nový výpočtový systém snímal čiarový kód z terčov a výsledky on-line zobrazoval na veľkoplošnej obrazovke v priestoroch strelnice. Kto vydržal dokonca pochutil si na tradične výbornom guláši od p. Fraňovej.