II. Deň otvorených dverí  -  26.10.2013

    Druhý Deň otvorených dverí bol určený pre propagáciu športovej streľby - olympijskej rychlopalby 2x30 rán a najlepšieho strelca v SR v tejto disciplíne Lukáša Daniela. Spoločnosť Veľkoobchod Zbrane-Fraňo veľkoryso poskytla priestor aj úspešným športovým strelcom - dvojnásobným majstrom sveta z WMG Torína 2013 p. K.Kučovej a I.Némethymu k exkluzívnej prezentácii ...

   Za značného záujmu návštevníkov Lukáš Daniel odstrieľal celý štandard olympijskej rychlopalby, premiéru mali aj "čerství" absolventi tohoročného rozhodcovského kurzu.

   Značku SIG-SAUER netreba strelcom predstavovať a preto len krátko. Z nových modelov si mohli návštevníci aj vyskúšať streľbu na terč.

   Detskí návštevníci si za prítomnosti doprovodu a inštruktorov mohli zastrielať zo vzduchoviek.

    V súkromnej zbierke palných zbraní sa najviac tešila expozícia ručných zbraní z II. svetovej vojny.

   Všetci čo prišli navštíviť tento strelecký stánok si prišli na svoje a na záver neodmietli už tradične výborný guláš hostiteľky p. Fraňovej.

    Dovidenia pri ďalšom Dni otvorených dverí v roku 2014.

 

Prehliadka priestorov strelnice

 

Športoví strelci K.Kučová a I.Némethy (vpravo)

dvojnásobní majstri sveta z WMG Torína 2013-výstavka

 

Lukáš Daniel s trénerom

reprezentant SR a majster Slovenska v olympijskej rychlopalbe 2x30

Výborný divinový guľáš p.Fraňovej a hostesky ...

viac TU

 

I. Deň otvorených dverí  -  16.3.2013

    Na historicky prvom Dni otvorených dverí si prišli na svoje westernoví strelci a strelci z historický (predoviek) zbraní. Svojou účasťou poctili toto podujatie okrem iného i prezidentka Slovenskej asociácie westernovej streľby p. Slávka Rybanská aka "Smilling Squirrel" a aj slovenskí majstri Európy  p. S.Rybanský a dr. L. Košťál.

    Po kondičnej streľbe si účastníci podujatia prezreli súkromnú zbierku palných zbraní. Na záver hostitelia manželia Fraňovci pohostili účastníkov typickým "fraňovským" výborným divinovým gulášom i drobným firemným reklamným predmetom.

    Dovidenia pri niektorých ďalších Dňoch otvorených dverí.

 

 

17.3.2013 18:00